Ved al skriftlig henvendelse til bestyrelsens medlemmer, må der forventes en kortere svar periode.
Vi prøver såvidt muligt at svare folk så hurtigt vi kan. Ellers må vi henvise til at tage telefonisk kontakt til os.

 

FORMAND - Katja Devantier Dysted Nielsen


profile katja

- Kontakt til FU/Klubber
- Plenar/Specialklub møder
- Nyhedsbrev
- Arrangementer
- Referent
- Sociale medier
- Topkatte
- Medlemmer
- Webmaster

 

formand@mainecoonklubben.dk / katja@mainecoonklubben.dk
- Tlf: 23 71 59 87

NÆSTFORMAND - Susan Sonberg Stryg


susan

- Standen (Øst) og (Vest) Dommerens bedste
- Arrangementer
- Sponsoransvarlig

susan@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Tina Frederiksen


tina

- Arrangementer 
- Tilmelding til arrangementer
- Topkatte
- Titeltager

 

tina@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Trine Lundgaard Olsen


Trine

- Sociale medier
- Medlemsansvarlig

trine@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Sandra Enø Paarup

 

Sandra

- Sociale medier

sandra@mainecoonklubben.dk

SUPPLEANT - Helle Jørgensen

1087 5cd97bc2429e1

 

- Sociale medier
helle@mainecoonklubben.dk

SUPPLEANT - Jesper H. Andersen

profil jesper

 - Webmaster jesper@mainecoonklubben.dk

KASSERER - Izabell El-Khatib

 

1087 5cd97bc2429e1

- Budget
- Årsregnskab - Daglig økonomi

kasserer@mainecoonklubben.dk
Tlf:

Uden for bestyrelsen

REVISOR - Dorthe Lunde


profil dorthe forsg

- Gennemgang af årsregnskab

 

 REVISOR SUPPLEANT - Simone Søderberg

Birgit