Stamnavn:
Navn: Annika Birgitta Öhrberg
Adresse:
TLF:
E-Mail: stortassen@hotmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Astrid Lykken
Adresse:
TLF:
E-Mail: astrid@soebugten.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Birgit Holme
Adresse:
TLF:
E-Mail: holmeinc@gmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn: DK Sagaleo
Navn: Christina Toft Pedersen
Adresse: Tirslundvej 6
6650 Brørup
DK Danmark
TLF: 29891029
E-Mail: christina.toft.ct@gmail.com
Beskrivelse: DK Sagaleo er et lille, kærligt opdræt af Maine Coon-katte med fokus på en majestætisk ven, man kan have ved sin side i mange år.




Stamnavn:
Navn: Dorte Pedersen
Adresse:
TLF:
E-Mail: info@jedocats.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Dorthe Lunde
Adresse:
TLF:
E-Mail: dorthe@funkycats.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Elisabeth Lynge
Adresse:
TLF:
E-Mail: elyngedk@yahoo.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Gitte & Orla Dahm
Adresse:
TLF:
E-Mail: dahmgitte@gmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Gudrun Sørenssen
Adresse:
TLF:
E-Mail: gudrunsw@online.no
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn: DK Sivkjær
Navn: Helle Sivkjær
Adresse: Vestervej 9
7200 Grindsted
Danmark
TLF: 26392163
E-Mail: sivkjaer@mail.dk
Hjemmeside: www.sivkjaer.dk
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Jana Holtfreter
Adresse:
TLF:
E-Mail: jana@mainecoon-hamburg.de
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Marianne Lindholm Jensen
Adresse:
TLF:
E-Mail: mlindholm33@hotmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: merete
Adresse:
TLF:
E-Mail: timrob_@hotmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Nettis Andersen Hartman
Adresse:
TLF:
E-Mail: nettaua@hotmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Pia Frølich Christensen
Adresse:
TLF:
E-Mail: pia@frolick.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Pia Louise Pedersen
Adresse:
TLF:
E-Mail: lumacoon@gmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Sabina Christo
Adresse:
TLF:
E-Mail: sabinachristo@gmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Signe Heering
Adresse:
TLF:
E-Mail: mail@sheercoons.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Simone Søderberg
Adresse:
TLF:
E-Mail: simone@lyngkatten.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Susan Sonberg Stryg
Adresse:
TLF:
E-Mail: sonberg.susan@gmail.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Susanne Rasmussen
Adresse:
TLF:
E-Mail: verita@bbsyd.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Tina Frederiksen
Adresse:
TLF:
E-Mail: tinaf@adslhome.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Tina og Charlina Ormstrup
Adresse:
TLF:
E-Mail: tistrup@icloud.com
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Tina Pedersen
Adresse:
TLF:
E-Mail: tina.p@pc.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Tine Larsen
Adresse:
TLF:
E-Mail: mail@ushoosinu.dk
Hjemmeside:
Beskrivelse:




Stamnavn:
Navn: Yvonne Brit Jørgensens
Adresse:
TLF:
E-Mail: Ymmsvensson@icloud.com
Hjemmeside:
Beskrivelse: